Atslēgu atjaunošana

Atslēgu atjaunošana, kad pazaudēta pēdējā.

Nereti gadās, ka ar autoatslēgām notiek kas negaidīts, kā rezultātā nevar ne iedarbināt auto dzinēju, ne vispār atvērt mašīnu. Iemesli var būt dažādi- atslēgas nozaudēšana, tās fiziskie bojājumi, mikročipa bojājumi vai nav sinhronizācijas ar immobilaizeru. Protams, katrs no šiem iemesliem ir nepatīkams un bieži vien nelaikā, tomēr viss ir labojams. Ieskaitot arī gadījumus, kad jums nepalika neviens no atslēgu eksemplāriem. Griezieties pie mums un mūsu speciālisti izgatavos jums jaunas atslēgas praktiski jebkuram auto modelim- īsā laikā un par pieejamām cenām!

Kā var atjaunot atslēgu, kad tā ir nozaudēta

Mūsu speciālisti var izgatavot jums jaunu atslēgu, pat ja kā izejmateriāls ir tikai slēdzene. Šādiem gadījumiem mums ir viss nepieciešamais aprīkojums un mūsu meistariem ir atbilstoša kvalifikacija un pieredze. Jaunu atslēgu var arī izgatavot :
– Pēc vecās atslēgas atlūzām
– Pēc rūpnīcas koda (ja tas ir pieejams auto īpašniekam)
– Pēc sledzenes (Nepieciešamības gadijuma  mūsu meistari var atvērt auto, lai piekļūtu aizdedzes slēdzenei.)

Mēs varam atjaunot kā vienkāršas mehāniskās atslēgas (veciem auto modeļiem), tā arī mūsdienu atslēgas ar mikročipiem. Ar specializēto aprīkojumu meistari izgatavos un adaptēs mikročipu atslēgai, kā arī pieprogrammēs nepieciešamo informāciju auto aizsargsistēmā. Vecie dati par nozaudētām vai nestrādājošām atslēgām tiks dzēsti no auto atmiņas. Šī procedūra garantē drošību gadījumā, ja atslēgas tika nozagtas- no dzēšanas brīža vecās atslēgas vairs nedarbosies.

Atslēgu asmeņu vīlēšanai mēs izmantojam profesionālo aprīkojumu ar datorizētu vadības sistēmu. Tā ļauj mums izgatavot atslēgu minimālos termiņos un ļoti precīzi.

Pakalpojumu izmaksas tiek noteiktas katra atsevišķa darba ietvaros. Cena var mainīties atkarībā no tā- vai ir nepieciešams iejaukties auto elektronikā, vai ir vajadzīga ārkārtas auto atvēršana, vai ir jāizbrauc pie klienta. Pakalpojumu cena ir arī atkarīga no auto modeļa, tā kā ne reti saskaramies ar specifiskām pretaizdzīšanas sistēmām.

Radās problēmas ar slēdzenēm vai atslēgām?

Mēs garantējam, ka mūsu speciālisti sazināsies ar jums stundas laikā!

Sazinieties&#x;