AirBag, SRS vadibas bloka remonts

AirBag, SRS vadibas bloka remonts

Elektriskais Airbag vai SRS bloks atbild par auto drošības sistēmas darbību, par autovadītāja un pasažieru aizsardzību kustības laikā. Kā tas strādā? Ja notiek sadursme, mašīnā nostrādā trieciena sensors, kas nosuta signālu SRS AIRBAG vadības blokam, tas analizē saņemto informāciju un, balstoties uz datiem, aktivizē drošības sistēmu. Nostrādā piropatrona un rada gāzi ( argons vai slāpeklis), augsts spiediens pārplēš salona apdari un piepūš drošības spilvenus. Šādā veidā pasargā autovadītāju un pasažierus no sadursmes ar cietām auto virsmām.

Procesorā vai ārējā vadības bloka atmiņā tiek „ierakstīti” dati par sadursmi, kas bloķē sistēmu. Tālāka bloka ekspluatācija nav iespējama pat, ja tiek pilnībā atjaunota visa drošības spilvenu sistēma.

SRS AIRBAG bloks var tikt nobloķēts ne tikai pēc avārijas. Piemēram pēc nepareiza virsbūves remonta, sēdekļu maiņas, slikta kontakta, elektrovadu bojājumu vai jebkura sistēmas elementa darbības traucējuma.

Šādā situācijā nav nepieciešams mainīt vadības bloku. Moduļa atbloķēšanai ir nepieciešams likvidēt fiksētās kļūdas un atjaunot programmas datus līdz oriģinālajiem rūpnīcas uzstādījumiem. CRASH DATA kļūdu atiestatīšana un SRS bloka pārprogrammēšana atgriež auto drošības sistēmai 100% darbaspējas.

SRS bloka pārprogrammēšana ir pietiekami specifisks pakalpojums, kuru veic šaura profila speciālists . Patstāvīga pārprogrammēšana, lielākā daļā gadījumu, ir neefektīva un var izraisīt negatīvas sekas.

  • Programmējam SRS blokus ar dažādiem procesoriem.
  • Pēc iespējas strādājam bez bloka demontāžas, caur diagnostiku.
  • Strādājam ar profesionālām iekārtām
  • Piedāvājam izdevīgas cenas remontam
  • Visiem veiktajiem darbiem- garantija.

Saņemt bezmaksas konsultāciju par SRS bloka remonta precīzām izmaksām tieši jūsu markas auto.

Mēs garantējam, ka mūsu speciālisti sazināsies ar jums stundas laikā!

Sazinieties&#x;